חייג עכשיו
ROY KARIV LAW FIRM | רועי קריב משרד עורכי דין

KLF
Israeli Tax Law Firm

כמשפטן יוצא רשות המיסים ועם ניסיון רב שרכש בייצוג יחידים וחברות בתחום המיסויי, הקים עורך-דין רועי קריב את משרד KARIV L.F. משרדנו דוגל בשירות משפטי של 360 מעלות. מעבר לליווי משפטי צמוד ואינדיווידואלי, לקוחות המשרד מקבלים מערך כלים שימושי ומשוכלל להתמודדות מיטבית עם עולמות המס. כמו כן, משרדנו דואג לעדכן את לקוחותינו בעדכונים מיסויים ספציפיים וקריטיים להם, לפי תחום עיסוקם ונסיבותיהם הספציפיות. נשמח לעדכן אתכם כמובן בכלל השינויים המיסויים בארץ, אך לקוח בעל הכנסות מחו"ל, למשל, יקבל באופן מיידי עדכון ספציפי, ככל ויהיו שינויי חקיקה הנוגעים רק אליו.

כמשרד בוטיק בתחום המיסים, היתרון שלקוחותינו מקבלים הוא עצום. לקוחותינו לא מועברים מעורך דין לעורך דין, כפי שקורה במשרדים הגדולים. השירות הוא אישי, שוטף והלקוח יכול להיות סמוך ובטוח שאנו מכירים את כל הנסיבות הספציפיות שלו .על מנת להגשים את מטרותיי ולספק ללקוח את התוצאה הטובה ביותר עבורו, משרד KLF דוגל בשלושה עקרונות מנחים:

1. היכרות מעמיקה עם הלקוח ועם הזירה העסקית שלו - הבנת צרכי הלקוח במסגרת כלל השיקולים הייחודים ללקוח הספציפי, תוך היכרות עם הסקטור בו הוא פועל עסקית.
2. יחס אישי ושקיפות מלאה – שמירה על קשר רציף ועדכון של הלקוח בכל שלב ושלב עד לסיום ההליך בענייניו. כל זאת במטרה לבנות תקשורת בונה בין הצדדים, מרכיב משמעותי בהשגת התוצאה המיטבית ללקוח. משרדנו חרט על דגלו - לקוחות המשרד מקבלים מאיתנו תמיד את התמונה כולה, עם הסבר מעמיק וליווי מקיף.
3. מגע מתמיד עם ה"שטח" – משרד KLF פועל באופן מתמיד להיות UP TO DATE, בכל מה שרלוונטי לעולם המס, והכל בכדי לספק את השירות המקצועי הטוב ביותר עבורך. רק בשנת 2018 לבדה, פרסמה רשות המיסים 44 החלטות מיסוי, 7 עמדות חייבות בדיווח, 9 הוראות ביצוע, 21 חוזרים מקצועיים וכל זאת בנוסף למאות פסקי דין, תיקונים שינויים והוספת הוראת לדין. אצלנו אין הפתעות או פספוסים - לקוחות המשרד יעודכנו מיד, והשירות המשפטי יהיה מעודכן ורלוונטי.

אם את/ה חושב/ת מחפש/ת שירות מהסוג הזה, נשמח לעמוד לרשותך!